среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 95
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Цеца е носталгична за младоста- сподели фотографии стари 20 години и покажа дека џиновските гради и се од младоста (ФОТО)

Цеца е носталгична за младоста- сподели фотографии стари 20 години и покажа дека џиновските гради и се од младоста (ФОТО)

Српската фолк дива Цеца Ражнатовиќ е поприлично активна на социјалните мрежи каде секојдневно објавува низа фотографии. Имено, пејачката речиси секојдневно пребарува низ старите фото-албуми, а спомените и навираат емоции кои сака да ги сподели со јавноста.

На едната фотографија е на настап во Бања Лука,има црна коса и носи секси проѕирен фустан од тантела, додека на другата фотографија доминира нејзиното деколте и позира во костим за капење.

Овие фотографии се потврда дека годините си го прават своето, независно од сите третмани на убавина.

Коронавирус