четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 1
home Познати

Цеца два пати гостуваше во една иста емисија, а овој детаљ никој не го забележа- првиот пат пред неколку месеци и го напушти студиото! (ФОТО)

Цеца два пати гостуваше во една иста емисија, а овој детаљ никој не го забележа- првиот пат пред неколку месеци и го напушти студиото! (ФОТО)

Српската мега ѕвезда Цеца два пати гостуваше во една иста емисија именувана како „Хит Твит“.

Првиот пат на 10 мај кога и го напушти студиото среде емисија поради конфликт, а вториот пат гостуваше на 29 ноември.

И двата пати таа го привлече своето внимание, но особено првиот пат откако вербално се скара со политичарот Чедомир Јовановиќ.

Сепак, она што ги изненади фановите е тоа што Цеца два пати се појави во иста облека.

Станува збор за скапоцена кошула од марката „Alexander Mcqueen“.

Во првото свое гостување Цеца оваа кошула ја носеше со пантолани од марката „Валентино“, додека целата комбинација ја красеа нејзините високи потпетици од брендот  „Louboutin“.

За разлика од тогаш, на 29 ноември Цеца истата кошула ја комбинираше со сако и пантолани во иста боја.

Коронавирус