четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Цеца доби вистинска конкуренција- нејзината ќерка сними песна, а кога ќе видите колку прегледи има за неколку часа ќе се онесвестите (ВИДЕО)

Цеца доби вистинска конкуренција- нејзината ќерка сними песна, а кога ќе видите колку прегледи има за неколку часа ќе се онесвестите (ВИДЕО)

Ќерката на најпознатата балканска пејачка Цеца за прв пат ја оствари својата најголема желба.

Имено Анастасија Ражнатовиќ вчера ја промовираше својата прва песна и спот за песната „Совршен пар“.

Видеото веќе има милионски прегледи на Јутјуб каналот за само 24 часа, а за српските медиуми вели дека српската естрада добила сериозна конкуренција.

Qatar 2022