петок, 18. јуни 2021. Вести денес: 20
home Познати

Цеца денеска на вакцинацијата дојде облечена во облека вредна колку еден стан – само чантата од познатиот бренд чини цело богатство

Цеца денеска на вакцинацијата дојде облечена во облека вредна колку еден стан –  само чантата од познатиот бренд чини цело богатство

Балканската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ  денеска ја прими втората доза од кинеската вакцина од компанијата Синофарм на белградскиот саем, а нејзиниот стајлинг ги воодушеви сите присутни.

Цеца имено на себе носеше бела блуза и панталони кои ги разби со темни сандали на висока штикла.

Како што пишуваат српските медиуми, балканската дива на себе носеше комплет кои го креирала познатата светска креаторка Викторија Бекам, а цената на чантата од новата колекција на брендот „Шанел“ се движи од 4 илјади до 6 илјади евра.

Големо внимание привлече и нејзината нова фризура, со што пејачката направи видна промена правејќи шишки.

ЕУРО 2020

Македонија