понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 185
home Познати

Цеца целосно го промени имиџот, а поради провидната кошула никој не го симнуваше погледот од нејзините гради (ФОТО)

Цеца целосно го промени имиџот, а поради провидната кошула никој не го симнуваше погледот од нејзините гради (ФОТО)

Познатата балканска мега ѕвезда Цеца Ражнатовиќ вчера имаше настап во Виена, а фановите ги почести со својата најнова трансформација со која се појави на сцената.

Имено Цеца се појавила во сосема провидна кошула под која носела градник во крем боја, а косата и била сосема поразлична од било кога.

Станува збор за плетенка со која пејачката не е видена никогаш порано.

Фотографиите со голема брзина се проширија на социјалните мрежи, а фановите се воодушевија од овој сосема нов нејзин изглед, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус