четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 126
home Познати

Цеца, Анастасија и Вељко ги добија своите мобилни апликации! Еве што може да се направи на нив

Цеца, Анастасија и Вељко ги добија своите мобилни апликации! Еве што може да се направи на нив

Пејачката Цеца Ражнатовиќ неодамна ја доби својата мобилна апликација, а свои апликации, покрај неа, сега имаат и нејзините деца, Анастасија и Вељко Ражнатовиќ.

Како што се наведува, автори на апликациите се нивни обожаватели, кои сакале да направат слични апликации што постојат на светската сцена веќе неколку години.

На споменатите апликации, фановите на членовите на семејството Ражнатовиќ можат да ги дознаат најновите вести од нивните животи, да разгледаат нови фотографии, како и да играат игри со нивните ликови и да освојат одредени „белези“.

Овие апликации предизвикаа општ ентузијазам на мрежите, но имаше и такви кои сметаа дека е неправедно сестрата на Цеца, Лидија Ококоćиќ, која не сака да се експонира во медиумите, да не добие своја апликација.

Дека не станува збор за шега, и дека апликациите навистина постојат, проверете и погледнете ги фотографиите во продолжение:

Коронавирус