понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 160
home Познати

Бурниот живот на поранешниот фудбалер на Јувентус: Му скршил вилица на таксист и обожува да се слика гол со неговата девојка (ФОТО)

Бурниот живот на поранешниот фудбалер на Јувентус: Му скршил вилица на таксист и обожува да се слика гол со неговата девојка (ФОТО)

Некогашниот играч на Арсенал и Јувентус Никлас Бентнер се почесто е во центарот на вниманието, но не поради неговата фудбалска кариера, туку поради скандалите кои ги предизвикува.

Па така во текот на овој викенд е уапсен поради тоа што му ја скршил вилицата на такси возачот и тоа пред својата атрактивна девојка.

 

View this post on Instagram

 

Miss this place… @cocoonmaldives

A post shared by P H I L I N E P I (@philineroepstorff) on

 

View this post on Instagram

 

WHO CARES

A post shared by P H I L I N E P I (@philineroepstorff) on

Сепак впечатокот е дека овој пар и тоа како знае да ужива, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Lord of the lake ?

A post shared by P H I L I N E P I (@philineroepstorff) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by P H I L I N E P I (@philineroepstorff) on

Најнови вести