петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 124
home Познати

Бурак и Фахрие го покажаа синот

Бурак и Фахрие го покажаа синот

Бурак Оџивит и неговата сопруга Фахрие Евџен Оџивит (како што се потпишува на профилот на Инстаграм) многу вешто го кријат својот приватен живот, а посебно откако во нивните животи пристигна синот Каран…

 

View this post on Instagram

 

❤️?

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Тоа малку се промени неодамна кога Бурак објави фотка од поздравот со тупаница со неговиот син…

Сепак, младите родители решиле да го покажат својот син, колку е пораснат и најважно за обожавателите – како изгледа и на кого личи…

 

View this post on Instagram

 

Karan’ım..❣️??? The Spaceship Captain! ??‍????

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Така, убавата актерка, кај нас позната по серијата „Кога лисјата паѓаат“, ги изненади фановите со мини-фотосесија со малечкиот Каран.

 

Коронавирус