петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Буквално се стопи: Раста ослабе 15 килограми по разводот (ФОТО)

Повторно ги награди фановите, а како што вели, полесен е 15 килограми.
Буквално се стопи: Раста ослабе 15 килограми по разводот (ФОТО)

Разводот од Ана Николиќ дефинитивно остави трага врз Раста. Популарниот пејач сега изгледа потполно поинаку.

Повторно ги награди фановите, а како што вели, полесен е 15 килограми.

-Лошите луѓе се обидоа да не скршат, повеќе пати. Ги победивме секој пат. Затоа сум денеска послаб 15 килограми, свеж од вашите ср*ња, посилен од било кога, нови победи, зошто небото е граница, наведе Раста под фотографијата, но не е познато на кого точно мислел кога ги напишал овие зборови.

Steffan Don! #balkaton #balkatongang

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

Коронавирус