среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 171
home Познати

Буквално се преполови: Дарко Лазиќ ослабе 45 килограми (ФОТО)

Буквално се преполови: Дарко Лазиќ ослабе 45 килограми (ФОТО)

Дарко Лазиќ, кој после операцијата на желудникот ослабе 45 килограми, направи голема промена во својот изглед, која е повеќе од очигледна.

Освен што видно ослабе, Дарко се одлучи и за ноива фризура.

Ја избричи главата, па новиот имиџ го покажа на социјалните мрежи. Сите се изненадени од неговиот изглед.

View this post on Instagram

?

A post shared by Darko Lazic (@darkolazarovic_official) on

Најнови вести

Коронавирус