сабота, 4. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Буквално летаа перја: Згодната Џенифер во елегантна, но храбра комбинација (ФОТО)

Буквално летаа перја: Згодната Џенифер во елегантна, но храбра комбинација (ФОТО)

Згодната Џенифер Лопез се појави на 29-та церемонија по повод доделувањето на филмските награди „Gotham Film Award“, во Њујорк.

За тој повод, славната ѕвезда одлучи да носи неверојатно уникатен фустан украсен со перја, кој изгледаше нереално гламурозно и шармантно.

 

Коронавирус