понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Познати

Бујно деколте и совршено тело – Маријана Станојковска во бикини (ВИДЕО)

Бујно деколте и совршено тело – Маријана Станојковска во бикини (ВИДЕО)

Македонската манекенка и лото девојка Маријана Станојковска откако започна летната сезона, започна и со провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи.

Овој пат таа објави видео во бикини на кое ги покажа бујните силикони и совршеното тело на кое може да позавидат другите девојки.

Најнови вести

Коронавирус