среда, 7. декември 2022. Вести денес: 45
home Познати

БУЈНО ДЕКОЛТЕ И ДОЛГИ ЗАТЕГНАТИ НОЗЕ: Српската пејачка жари и пали во минијатурно бело бикини (ФОТО)

БУЈНО ДЕКОЛТЕ И ДОЛГИ ЗАТЕГНАТИ НОЗЕ: Српската пејачка жари и пали во минијатурно бело бикини (ФОТО)

Српската пејачка Марина Висковиќ објави нова фотографија на социјалната мрежа на Инстаграм, со гоја предизвика големо внимание кај нејзините фанови и седбеници.

Имено, згодната пејачка на новата фотографија го истакнала своето витко и затегнато тело, а на истата може да се забележи дека на себе нема ниту грам шминка.

Пејачката позираше во бело бикини, притоа истакнувајќи ги своите атрибути, бујните гради и затегнати нозе.

-Гулаб, напишала таа во описот на фотографијата, а со која за кратко време собра повеќе од 3.500 лајкови.

Не изостанаа ниту коментарите на нејзина сметка.

„Гориш“, „Топ риба“, „Убава“, „Бомба“, „Мачка“, се само дел од коментарите упатени до атрактивната пејачка.

Qatar 2022