четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 191
home Познати

Бујните гради во преден план! Нивес Целзијус го запали Инстаграм, старлетата направи хаос со провокативната фотографија! (ФОТО)

Бујните гради во преден план! Нивес Целзијус го запали Инстаграм, старлетата направи хаос со провокативната фотографија! (ФОТО)

Старлетата не престанува да провоцира

Атрактивната старлета Нивес Целзијус повторно шокира и ги мами своите следбеници со скокотливи фотографии и видеа на Инстаграм.

Имено, Нивес објави дека пристигнала на Тајланд со своите пријатели, рекла дека ги чекала резултатите од негативниот тест и дека успеала малку да се одмори, па шок да следи во следниот кадар!

Најнови вести

Коронавирус