недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Бугарската пејачка Марија во ултрасекси мини бикини, мажите едвај се воздржуваат додека ја гледаат! (ФОТО)

Бугарската пејачка Марија во ултрасекси мини бикини, мажите едвај се воздржуваат додека ја гледаат! (ФОТО)

Популарната  бугарска фолк пејачката Марија го покажа својот чоколаден  тен во ултрасекси мини бикини, кои толку многу длабоко и беа навлезени во задникот, што мажите едвај се воздржуваат додека ја гледаат.

 

Пејачката се фотографирала во неколку провокативни пози на плажата во Сончев Брег, па веднаш штом ги сподели,  фотографиите од нејзиното летување, ги вжешти социјалните мрежи до усвитување.

Очигледно, пејачката знае што е тренд, а уште подобро знае како се предизвикува бура на социјалните мрежи, па за најновата провокација на Инстаграм и фотографиите кои го обиколија цел свет, таа го  облече овој минијатурен комплет.

Коронавирус