понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 180
home Познати

Брзо заборави на сопругот: Новото момче на Емина Јаховиќ е милијардер, а кога ќе ја видите заедничката фотографија се ќе ви стане јасно

Брзо заборави на сопругот: Новото момче на Емина Јаховиќ е милијардер, а кога ќе ја видите заедничката фотографија се ќе ви стане јасно

Познатата пејачка Емина Јаховиќ неодамна се разведе од познатиот турски пејач Мустафа Сандал со кого ги имаат два сина, а веќе е во нова љубовна врска со милијардерот Садет Саран.

Тој на својот Инстаграм профил објави фотографија со пејачката, но по некое време истата беше избришана, но веќе беше доцна.

„Мојата ќерка. Многу ми недостасува“, напиша Седат под фотографијата, а на турските новинари не им требаше многу време да заклучат дека на фотографијата е Емина, а не неговата ќерка и дека меѓу нив постои голема разлика.

Медиумите за да докажат дека се работи за поранешната сопруга на Мустафа Сандал објавија и неколку докази.

Останува само нејасно зошто милијардерот Емина ја нарекол своја ќерка.

 

Најнови вести

Коронавирус