среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 171
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Број ситно до породувањето: Поранешната на Дарко Лазиќ со стомак до заби ги изненади сите во оваа комбинација (ФОТО)

Број ситно до породувањето: Поранешната на Дарко Лазиќ со стомак до заби ги изненади сите во оваа комбинација (ФОТО)

Пејачката Ана Севиќ која воедно е и поранешна сопруга на Дарко Лазиќ ситно брои до породувањето.

Таа на свет треба да ја донесе ќерката која ќе биде прво заедничко дете со нејзиниот партнер Даниел, додека второ за пејачката и водителка.

Таа овој период од бременоста инаку има многу турбуленции во врска со поранешниот сопруг и медиумите кои тврдеа дека пејачот ја немал видено нивната заедничка ќерка Лорена година дена.

 

View this post on Instagram

 

Moja najveca 🍀😍💕🍀🍀🍀 Srecan divan dan svete moj 🍀🍀🍀💕🎉❤️ Volimo te ❤️

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

Пејачката по овој период реши да целосно да им се посвети на последните месеци од бременоста, па денеска ги изненади фановите со нова фотографија на која позира со стомакот речиси до заби.

Коронавирус