среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 134
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

Брои ситно до породувањето- Бремената Ева Лонгорија повторно заспа на работа и го насмеа светот (ФОТО)

Брои ситно до породувањето- Бремената Ева Лонгорија повторно заспа на работа и го насмеа светот (ФОТО)

Пред гостувањето во едно американско ток шоу популарната Ева Лонгорија која треба да се породи ова лето и за прв пат да стане мајка ги насмеа сите.

-Спремна сум, ви ветувам дека ќе бидам будна, напиша идната мајка на својот Инстаграм профил со што измами илјадници насмевки кај нејзините фанови.

Инаку таа во емисијата призна и дека кога ќе земе да работи нешто по десет минути легнува да се одмори. „Да се направи човечко суштество е навистина тешко“, вели актерката.