среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 171
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

БРИТНИ СПИРС ОСТАВИ МИЛИОНИ СЛЕДЕНИЦИ БЕЗ ТЕКСТ: Гордо објави фотографии од неа ГОЛА! (ФОТО)

БРИТНИ СПИРС ОСТАВИ МИЛИОНИ СЛЕДЕНИЦИ БЕЗ ТЕКСТ: Гордо објави фотографии од неа ГОЛА! (ФОТО)

Сите се надеваа дека Бритни, откако ќе се ослободи од оковите на долгогодишното старателство, ќе води помирен живот со својот вереник, сепак…

Имено, пејачката на социјалните мрежи ги шокираше своите милиони следбеници, објавувајќи неколку слики на кои е целосно гола!

Фотографиите се направени за време на одморот во Мексико, каде таа била со своето момче Сем Асгари, непосредно пред да забремени.

– Фотографијата е направена кога последен пат бев во Мексико, пред да забременам. Зошто изгледам 10 години помлад на одмор?

Веднаш почна лавина негативни коментари, речиси никој не напиша убав збор! Фановите ја потсетија дека не им дава добар пример на синовите кои се тинејџери и многу лесно можат да ги видат нејзините објави на Инстаграм.

Меѓутоа, многумина се прашуваа и што се случи со Сем. Поединци го молеа да не размислува за парите и врските кои доаѓаат со Бритни, туку да се обиде да ја спречи да се однесува на начин кој може да и наштети.

Сем Асгари е фитнес тренер и актер, би се рекло во обид, кој е 13 години помлад од Бритни Спирс. Неодамна се вери со пејачката, а сега го очекуваат првото заедничко дете.

Коронавирус