понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 115
home Познати

Бритни Спирс го откри значењето на тетоважата која најмногу ја сака: Напишана е на хебрејски јазик и има СИЛНА ПОРАКА (ФОТО)

Бритни Спирс го откри значењето на тетоважата која најмногу ја сака: Напишана е на хебрејски јазик и има СИЛНА ПОРАКА (ФОТО)

Познатата пејачка Бритни Спирс на своите обожаватели им го откри значењето на тетоважата што ја има на вратот во новата објава на социјалната мрежа Инстаграм.

-Тоа е на хебрејски јазик, тој е јазикот на кој се пишува наназад,  напиша таа на фотографијата каде позира покажувајќи ја тетоважата.

-Вели „Мем Хеј Шин“, што значи заздравување. Тоа е мојата омилена тетоважа, но иронично, никогаш не ја гледате, додаде пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Најнови вести

Коронавирус