петок, 24. септември 2021. Вести денес: 134
home Познати

Бритни шокираше со овие видеа: Пејачката позира топлес, но нешто не е во ред – фановите загрижени

Бритни шокираше со овие видеа: Пејачката позира топлес, но нешто не е во ред – фановите загрижени

Поп иконата Бритни Спирс со провокативни фотографии и видеа направи хаос на социјалните мрежи.

Таа позираше толес, а единственото со што ги покри градите се нејзините раце.

Фановите се загрижени, велат дека не веруваат дека Бритни би го објавила ова и дека изгледа многу чудно.

„Дали јас сум единствениот што се грижи за ова“, „Нешто сериозно не е во ред тука“, „Што се случува?“, напишаа загрижените обожаватели.

Некои изразија сомневање дека Бритни ги објавува тие снимки.

„Имам чувство дека некој друг го објавува ова“, напиша еден обожавател.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Бритни поминува низ многу тежок период, борејќи се на суд со нејзиниот татко, па вакви фотографии во моментов никој не очекуваше од неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Коронавирус