вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 103
Во живо

Прес-конференција на Христијан Мицкоски

home Познати

Брена повеќе не изгледа вака: Конечно ја промени бојата на косата, фановите во неверување со оглед на нејзините години (ФОТО)

Брена повеќе не изгледа вака: Конечно ја промени бојата на косата, фановите во неверување со оглед на нејзините години (ФОТО)

Откако долго време помина во домот поради коронавирусот, овој пат штом се отворија границите пејачката Лепа Брена веднаш замина на патување.

Таа замина за Монако заедно со својот сопруг далеку од очите на јавноста.

И додека пејачката се одмораа во природа, сонце и плажа ги изненади фановите споделувајќи ја новата фризура.

Имено Брена повеќе ја нема истата препознатлива фризура и боја на коса, по што беше преплавена од реакции од фановите.

Пејачката сепак ова го направи само преки филтер апликација на Инстаграм, а дали и во реалноста би имала ваква боја на коса и фризура останува да видиме.

Локални избори 2021