четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 73
home Познати

Брена на заслужен одмор со сопругот, а кога ќе го видите погледот од нејзиниот луксузен дом во Мајами ќе останете без зборови

Брена на заслужен одмор со сопругот, а кога ќе го видите погледот од нејзиниот луксузен дом во Мајами ќе останете без зборови

Откако направи одличени концерти низ цела Америка, Лепа Брена замина на одмор заедно со својот сопруг во нивниот дом во Мајами.

Имено Брена откако ги изненади фановите со америчка турнеја, сега таа повторно ги изненади сите со фотографии од нејзиниот заеднички одмор со сопругот во Мајами.

Откако објавуваше фотографии како се вози со луди автомобили во убавото Мајами на зајдисонце, видеа од својот поглед кон окенаот, сега објави фотографија и од ноќните излегувања.

A u medjuvremenu…Dasha Parker [email protected]

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

-„Денес опуштено“, напиша Лепа Брена на својот Инстаграм профил и објави фотографија со својот Боба.

Danas relax?????❤?Majami

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Но она што многумина остави без здив е нејзиниот видик од својот дом во Мајами кон океанот, погледнете:

Kiss from Miami??❤???

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Qatar 2022