понеделник, 21. септември 2020. Вести денес: 106
home Познати

Брена ќе полуди поради нивното однесување: Стефан и Виктор покажаа какви „мангупи“ се на Инстаграм (ФОТО)

Брена ќе полуди поради нивното однесување: Стефан и Виктор покажаа какви „мангупи“ се на Инстаграм (ФОТО)

Синовите на Лепа Брена ладното време го заменија со тропска клима, а на социјалните мрежи покажаа како вистински уживаат на плажа.

Стефан Живојиновиќ објави фотографија со својот брат Виктор на која пушат пури.

Со оглед на тоа дека се синови на познати родители неизбежни се негативните коментари, па затоа најверојатно на нивната мајка веќе и се слошило од фотографијата, бидејќи на неа јавно ја промовираат неа.

Најнови вести

Коронавирус