понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 42
home Познати

Брена ја обои косата розова, а ваква не била никогаш досега (ВИДЕО)

Брена ја обои косата розова, а ваква не била никогаш досега (ВИДЕО)

Пејачката Лепа Брена направи промена кога станува збор за бојата на косата, но само за момент.

Имено, таа реши, очигледно преку филтер, за кратко да ја смени бојата во розова и да види како изгледа.

– Време е за промени – напиша пејачката, додека фановите се воодушевени од тоа како и стои.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Лепа Брена честопати сака да прави промени, а очигледно сè уште не е сигурна дали навистина ќе се фарба во розова боја, или само е во обид со трансформација преку филтрите на Инсатграм.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија