вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 144
home Познати

Брена и Боба заминаа на одмор заедно со неговата поранешна сопруга- фановите ја преплавија пејачката поради еден детаљ (ФОТО)

Брена и Боба заминаа на одмор заедно со неговата поранешна сопруга- фановите ја преплавија пејачката поради еден детаљ (ФОТО)

Пејачката Чепа Брена заедно со својот сопруг Боба Живојиновиќ овие денови се на одмор во Мадрид.

Пејачката на својот Инстаграм профил се пофали дека е на ручек со поранешната сопруга на нејзиниот сопруг и предизвика лавина коментари.

Имено Брена и Боба биле на вечера заедно со поранешната сопруга на Боба, Зорица како и нејзиниот сегашен сопруг.

-Ние семејно, напиша Брена на својот Инстаграм профил.

Фановите ја пофалија Брена дека не ја симнува насмевката од лице што е позитивен гест за неа додека седи до поранешната сопруга на нејзиниот сегашен сопруг.

Коронавирус