сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 77
home Познати

Брена го блокираше целиот сообраќај: Се појави со деколте до папокот, па целиот регион се крена на нозе од овие фотографии (ФОТО)

Брена го блокираше целиот сообраќај: Се појави со деколте до папокот, па целиот регион се крена на нозе од овие фотографии (ФОТО)

Популарната пејачка Лепа Брена уште еднаш покажа и докажа зошто е симбол на поранешната држава Југославија.

Фолк ѕвездата на својот концерт во Бања Лука беше облечена во бел фустан со длабоко деколте во кое ги стисна градите, а поради овие фотографии таа овие денови е во центарот на вниманието низ целиот регион.

 

View this post on Instagram

 

Banja Luka??❤️?

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Па така хрватските медиуми напишаа дека Брена изгледа подобро од било кога и поради концертот во Бања Лука е блокиран сообраќајот.

Ова е доказ дека нејзиниот изглед подига прашина иако е на прагот на 60-тата година, па фотографиите со гордост ги сподели на социјалните мрежи, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Ovako je bilo u Banja Luci??❤️#udjislobodno #bolisineprolazis #srecnazena #zarjevaznodalsepevailipjeva

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Коронавирус