понеделник, 8. март 2021. Вести денес: 206
home Познати

Бремената свршеницата на Дарко ги разнежни фановите- објави интимно видео од креветот додека тој и го бакнува стомакот

Бремената свршеницата на Дарко ги разнежни фановите- објави интимно видео од креветот додека тој и го бакнува стомакот

Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ за некој месец ќе станат родители на момче на кое ќе му го дадат името Алексеј.

Марина од ден на ден се повеќе ги разнежнува фановите на пејачот споделувајќи интимни моменти од нивната приватност.

Овој пат таа објави видео на кое се гледа нејзиниот голем гол труднички стомак кој го бакнува и гали пејачот.

Таа преку видеото порача „добро утро“ со што ги изненади фановите.

Ова инаку е второ дете за пејачот, додека прво за неговата свршеница.

Најнови вести

Коронавирус