вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 119
home Познати

Бремената свршеница на Дарко Лазиќ го остави пејачот- кога ќе видите каква објава сподели Марина Гагиќ ќе ве полазат морници (ФОТО)

Бремената свршеница на Дарко Лазиќ го остави пејачот- кога ќе видите каква објава сподели Марина Гагиќ ќе ве полазат морници (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ наскоро ќе стане татко по втор пат откако неговата свршеница Марина Гагиќ ќе му поради син на пејачот.

Откако парот е во врска Марина на социјалните мрежи често споделува негови заеднички фотографии, но особено со денешната фотографија привлече големо внимание.

-Внимавајте на кого му го подарувате своето време, зборови, својот живот. Еден ден ќе ви биде криво и ништо од тоа прашање нема да може да направите. Едноставно некои луѓе за вас не се вредни. Времето најдобро ќе ви покаже, бидејќи се додека се јадете во себе нема да ви биде сеедно, стои во објавата на Инстаграм на Марина Гагиќ.

Сите се прашуваат дали со оваа нејзина објава сака да му потенцира нешто на Дарко Лазиќ, или оваа порака нема никаква поврзаност со пејачот.

Сепак времето останува да се разјасни целата оваа ситуација.

Коронавирус