понеделник, 30. март 2020. Вести денес: 154
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Бремената снаа на Цеца веќе ги постави правилата во домот: Му го зема телефонот на сопругот и еве што направи на неговиот Инстаграм (ФОТО)

Бремената снаа на Цеца веќе ги постави правилата во домот: Му го зема телефонот на сопругот и еве што направи на неговиот Инстаграм (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана избегнува да се експонира во јавноста како и на социјалните мрежи, меѓутоа сега таа направи отстапка која никој не ја очекуваше.

Имено таа сподели фотографија од самата себе си од телефонот на Вељко.

Богдана на Инстаграмот на својот сопруг прикачи селфи од самата себе како лежи во кревет и праќа бакнежи кон камерата.

Инаку таа е во четвртиот месец од бременоста и го очекува своето прво дете заедно со синот на Цеца.