четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 97
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Познати

Бремената Сека Алексиќ боледува од оваа болест? Со оваа објава ги загрижи фановите во шестиот месец од бременоста (ФОТО)

Бремената Сека Алексиќ боледува од оваа болест? Со оваа објава ги загрижи фановите во шестиот месец од бременоста (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ која е бремена по втор пат предизвика бура од реакции на социјалните мрежи откако сподели несекојдневна објава.

Имено таа објави дека нуди стручна помош на болните од дијабетес, а по ова фановите веднаш се запрашаа дали она води борба со дијабетесот или само се приклучила на помошта на болните, пренесуваат српските медиуми.

-Доколку имате некој кој има дијабетес или самиот се бори со истиот, сите прашања и мислења како и стручната помош ќе ја пронајдете кај најдобрите, напиша Сека со што покрена лавина од шпекулации дали пејачката е дијабетичар засега се уште не е познато во јавноста.

Парламентарни избори 2020