вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 192
home Познати

Бремената Пријовиќ се појави на сцената- фановите изненадени од нејзиното трудничко стомаче кое „никаде“ го нема (ФОТО)

Бремената Пријовиќ се појави на сцената- фановите изненадени од нејзиното трудничко стомаче кое „никаде“ го нема (ФОТО)

Ацо Пејовиќ вчера имаше концерт во „Штарк арена“ каде пред преполната сала ги пееше своите хитови.

Таму се појави и Александра Пријовиќ која го покажа трудничкиот стомак.

Пејачката за оваа пригода облече долг бел фустан со еден ракав, а фановите се изненадија од нејзината витка линија иако е бремена во поодмината фаза.

Но, некои фанови сепак се разочараа од пејачката која умешно го крие своето стомаче, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

? @ateljetijanatodorovic @laziclaza

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Најнови вести

Локални избори 2021