сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 41
home Познати

Бремената Бојана Родиќ и Мирко Шијан заминаа на мини одмор – и овој рајски поглед постој на земјата, од креветот веднаш во вода (ФОТО)

Бремената Бојана Родиќ и Мирко Шијан заминаа на мини одмор – и овој рајски поглед постој на земјата, од креветот веднаш во вода (ФОТО)

Трудната Бојана Родиќ и идниот татко Мирко Шијан отпатуваа на мини одмор и покажаа во каква природна убавина уживаа.

Имено парот уживаше во куќарка сместена веднаш на езерото, а внатре таа беше цела со стаклени прозорци од кои се гледаше езерото со природна тиркизна боја како и зелените дрвја насекаде.

 

Парот инаку сподели фотографии и од креветот со што на следбениците уште повеќе им стана јасно дека станува збор за вистинска бајковита глетка.

Српските медиуми пишуваат и дека преноќување во оваа вила е некаде околу 9 илјади динари по лице.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Инаку тие во моментов живеат во Тител додека се реновира домот на пејачката Гоца Божиновска каде ќе живеат нејзиниот син Мирко и идната снаа Бојана која за неколку месеци треба да се породи.

Коронавирус