сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 9
home Познати

Бремена уште една пејачка од „Ѕвездите на гранд“- се соблече и го покажа стомакот до заби (ФОТО)

Бремена уште една пејачка од „Ѕвездите на гранд“- се соблече и го покажа стомакот до заби (ФОТО)

Српската пејачка која беше дел од „Ѕвездите на гранд“ Слаѓана Мандиќ е повторно бремена, пренесуваат српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

? #zmbt #SladjanaMandic

A post shared by Slađana Mandić (@mrssladjanamandic) on

Имено таа на својот Инстаграм профил споделила фотографии од огромниот стомак до заби и открила дека е во седмиот месец од бременоста.

 

View this post on Instagram

 

Hvala @photo.jelena sto si zabiljezila neke od bitnijih momenata u mom zivotu! ?? #SladjanaMandic #sevenmonthspregnant #pregnancy

A post shared by Slađana Mandić (@mrssladjanamandic) on

Таа второто дете кое е момче на свет ќе го донесе во текот на ова лето, а претходно таа го има синот Кан кој често го споделува во јавноста преку фотографии.

 

View this post on Instagram

 

?? #SladjanaMandic

A post shared by Slađana Mandić (@mrssladjanamandic) on

 

View this post on Instagram

 

Sretan vam dan zaljubljenih! ??????? #valentines #happyvalentinesday #love #family

A post shared by Slađana Mandić (@mrssladjanamandic) on

Најнови вести

Коронавирус