среда, 11. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Бремена поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ – „лудост“ е колку личи на Богдана Родиќ, штом ќе ја видите веднаш сè ќе ви стане јасно

Бремена поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ – „лудост“ е колку личи на Богдана Родиќ, штом ќе ја видите веднаш сè ќе ви стане јасно

Младата дизајнерка Маша Терезиќ е бремена, пишува стори.рс

Извор блзиок на Маша тврди дека таа е пресреќна што ќе биде мајка, но и дека оваа ифнромација ја кријат и од најблиските пријатели со цел да ја избегнат медиумската помпа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Masa Terzic (@mashaterzic)

Инаку, Маша претходната недела се пофали дека кажала „да“ на својот партнет кој се уште не сака да покаже во јавност.

Маша не се огласи по пишувањата дека ќе стане мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Masa Terzic (@mashaterzic)

За потсетување, Маша беше во врска со Вељко Ражнатовиќ, а по четиригодишна врска раскинаа во 2016 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Masa Terzic (@mashaterzic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Masa Terzic (@mashaterzic)

Коронавирус