вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 224
home Познати

Бредли Купер ја прошета својата ќерка и покажа дека е прекрасен татко

Бредли Купер ја прошета својата ќерка и покажа дека е прекрасен татко

Бредли Купер деновиве е фотографиран на улиците во Њујорк додека својата ќеркичка, двегодишната Лео Де Сена ја учи да го вози својот тротинет.

Бредли во раце го носел ранецот на својата ќерќичка, како и шише за вода, додека таа покрај него возела.

Меѓутоа, Сена очигледно се изморила, па на сликата се гледа како Бредли и помага со тоа што тој го носи тротинетот, а својата наледничка ја шета држејќи ја за рака.

Неговиот потег ги воодушеви сите, па тој веднаш доби епитет за внимателен и трпелив татко.

Купер во оваа прилика носеше кошула и панталони, додека стилот на неговата ќерка ги воодушеви сите на улиците во Њујорк.

По раскинувањето, Ирина и Бредли постигнаа вонсудски договор за правно и физичко старателство над својата ќерка, која заеднички планираат да ја чуваат.

Најнови вести

Локални избори 2021