вторник, 31. јануари 2023. Вести денес: 184
home Познати

Бред Пит откри која е подобра во кревет: Анџелина Џоли или Џенифер Анистон?

Бред Пит откри која е подобра во кревет: Анџелина Џоли или Џенифер Анистон?

Холивудскиот заводник и актер, Бред Пит кој е и поранешен сопруг на Џенифер Анистон и Анџелина Џоли откри која е подобра во кревет.

Анџелина или Џенифер е прашање кое многу пати му беше поставувано на актерот. Иако никогаш не сакаше да открие со која дама се чувствувал исполнето, извор близок на актерот вели дека Бред во една прилика му открил една интимна тајна.

Имено, Бред откри дека со Џенифер било повозбудливо и страсно.

„Во една прилика испи 2, 3 чаши повеќе, па пријателите го убедуваа да каже со која сопруга му беше повзбудливо во кревет. Иако не почетокот одбиваше да одговори, потоа кажа дека со Џенифер му било повозбудливо и ималЕ повеќе страсти“, вели изворот и додава:

„Иако кажа дека и исто се чувствувал со Анџелина на почетокот, сепак работите се промениле. Наводно, Анџелина не сакала да спие со него повеќе од двапати неделено“.

„Бред откри дека е Џенифер е најзабавната жена со која спиел и дека секогаш го привлекувало тоа што е полна со самодоверба и подготвена да проба нови работи“ раскажува изворот.

Тој објаснува дека Џенифер никогаш не го одбивала Бред и секогаш била подготвени за нови жешки игри.