понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 143
home Познати

Бред Пит ја завршил романсата со манекенката Никол

Бред Пит ја завршил романсата со манекенката Никол

Холивудската ѕвезда Бред Пит и стави крај на романсата со мажената манекенка Никол Потуралски.

Бред и Никол која пак е во брак со богат 68 годишен угостител, се разделиле пред некое време пренесуваат странските медиуми.

-Бред и Никол раскинаа пред некое време. Нивната кратка врска никогаш не беше сериозна, тврди извор добро упатен во односта меѓу Бред и Никол за „ US Weekly”

Имено, во август годинава медиумите објавија дека холивудскиот заводник Бред Пит е „фатен“ на аердром во Париз со 27 годишната манекенка Никол. Тие патувале кон имотот на популарниот актер на југот на Франција.

Бред во 2011 година со тогашната сопруга Анџелина Џоли за фантастични 67 милиони долари купи луксузен имот на југот на Франција. Летово Бред одлучи таму да ја однесе новата девојка Никол.

Медиумите пренесуваат дека 27 годишната Никол е во брак со богатиот 68 годишн угостител Роланд Мари.

Странските медиуми тврдат дека Никол и Бред се запознале токму во ресторан на сорпугот на манекенката.

Коронавирус