понеделник, 17. февруари 2020. Вести денес: 122
home Познати

Братот на Жељко Јоксимовиќ објави фотографија по боксерици, а од овој детаљ жените занемеа (ФОТО)

Братот на Жељко Јоксимовиќ објави фотографија по боксерици, а од овој детаљ жените занемеа (ФОТО)

Братот на познатиот српски пејач Жељко Јоксимовиќ овие денови е во центарот на вниманието низ целиот Балкан освојувајќи ги женските срца.

Станува збор за фотографија која предизвика бура од реакции на социјалните мрежи.

Имено тој објави фотографија од тераса на која тој позира гол само по боксерици, а фотографијата поради еден детаљ никако не можеше да не биде незабележана, погледнете.