среда, 7. декември 2022. Вести денес: 177
home Познати

Братот на Филип откри како да се омажите за синовите на пејачката- „Брена има уште два сина, еве ги условите“ да станете нејзина снаа (ФОТО)

Братот на Филип откри како да се омажите за синовите на пејачката- „Брена има уште два сина, еве ги условите“ да станете нејзина снаа (ФОТО)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ пред две недели го кажаа судбоносното „ДА“ правејќи раскошна свадбена церемонија на која присуствуваа 900 гости.

За нивната свадба се уште се пишува во медиумите, а најновата објава на братот на Филип ги насмеа сите.

Имено Стефан Живојиновиќ на својот Инстаграм профил објави статус кој предизвика бура од реакции и позитивни коментари кои ги насмеа сите.

-Ако сакате кралска венчавка, пријавете се на „Ѕвездите на гранд“, Брена има уште два сина, се пошегува Стефан споделувајќи ја со фановите оваа објава.

Qatar 2022