четврток, 1. октомври 2020. Вести денес: 139
home Познати

Бракот на пејачката Ана Кокиќ и се распадна на Божиќ- па Карлеуша и упати јавно јасна порака (ФОТО)

Бракот на пејачката Ана Кокиќ и се распадна на Божиќ- па Карлеуша и упати јавно јасна порака (ФОТО)

Српските медиуми веќе на големо пишуваат за разводот на пејачката Ана Кокиќ и нејзиниот сопруг Никола Раџен со кого има две ќерки.

Веста која силно одекна на Божиќ стигна и до Јелена Карлеуша која јавно на Твитер и се обрати на нејзината колешка и упати порака до неа.

-Искрено многу би е жал поради Ана Кокиќ и веста дека се разведува. Има две ќерки исто како и јас, таа е жена која се бори во својата работа храбро…, напиша Карлеуша.

Таа додава дека и посакува многу среќа, да биде јака и да реши она како што сака да биде. Заслужува да биде среќна и ќе биде.

Најнови вести

Коронавирус