сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 71
home Познати

Божиќ од соништата: Ана Ивановиќ во секси ноќница отвора божиќни подароци (ФОТО)

Божиќ од соништата: Ана Ивановиќ во секси ноќница отвора божиќни подароци (ФОТО)

Како што многумина очекуваа поранешната тенисерка ана Ивановиќ го остави рекетот и стана модел.

Таа се почесто на социјалните мрежи објавува фотографии од кои фановите спобудалуваат.

Овој пат поранешната тенисерка која е во средината на бременоста објави сексапилна фотографија како отвора божиќен подарок во пресрет на Божиќ.

-Уште малку па време е да го отворам својот подарок, напиша Ана на фотографијата која ја објави на Инстаграм.

Најнови вести

Коронавирус