недела, 9. мај 2021. Вести денес: 92
home Познати

Борис Новковиќ на 50 години се разведе па започна романса со студентка- кога ќе ги видите нејзините фотографии сѐ ќе ви стане јасно

Борис Новковиќ на 50 години се разведе па започна романса со студентка- кога ќе ги видите нејзините фотографии сѐ ќе ви стане јасно

Познатиот хрватски пејач Борис Новковиќ кој има 50 години минатата недела се појави на една промоција заедно со новата девојка која е студира дизајн и има 24 години.

Пејачот за медиумите потврди дека ужива во љубовта со новата избраница Ирис Волф.

#Wwin #host?

A post shared by Iris Volf® IV (@illuminaughty52) on

-Ирис и јас сме во врска и убаво ни е на двајцата, вели пејачот.

#test ?

A post shared by Iris Volf® IV (@illuminaughty52) on

Пејачот инаку минатата година се разведе од сопругата со која беше во брак осум години.

?

A post shared by Iris Volf® IV (@illuminaughty52) on

А додека Борис ужива во прегратките на новата девојка, фановите добија главоболки од фотографиите на неговата нова девојка, погледнете.

#beachtime ?

A post shared by Iris Volf® IV (@illuminaughty52) on

Коронавирус