недела, 9. мај 2021. Вести денес: 139
home Познати

Бомбата се врати на естрадата: Откако ослабе драстично, сега Ана Николиќ се одлучи за нова трансформација- повеќе нема долга коса (ФОТО)

Бомбата се врати на естрадата: Откако ослабе драстично, сега Ана Николиќ се одлучи за нова трансформација- повеќе нема долга коса (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ како и многуте естрадни уметници на естрадата се реши за голема промена.

Пејачката откако драстично ослаби и го смени својот изглед сега реши да посети и фризер.

Имено пејачката беше критикувана од фановите поради својата долга коса која не ја кратеше со години, па реши да направи целосна трансформација.

 

View this post on Instagram

 

Life is #beautiful ? .. . Vidimo se se posle u 15:30 uzivo na @premijera_rtvpink @ognjen.nestorovic @rtvpink .. Vasa A. ?#live #rtvpink

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Откако веднаш се пофали на социјалните мрежи таа доби позитивни коментари од многуте фанови, а меѓу нив таа беше пофалена и од Анастасија и Цеца Ражнатовиќ пејачката Милица Тодоровиќ, водителката Душица Јаковлјевиќ и многу други.

Коронавирус