сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 98
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Бомбастична понуда за Меган Маркл: За пет минути може да заработи цело богатство

Бомбастична понуда за Меган Маркл: За пет минути може да заработи цело богатство

Меган Маркл неодамна доби понуда од една голема козметичка компанија да се појави во една серија и да заработи дури пет милиони долари за само пет минути.

Меган и Хари решија да се разделат од кралството и да бидат финансиски независни.

Од понудите кои Меган ги добива, сигурно успешно ќе се осамостојат.

Не е познато дали таа ќе ја прифати понудата да позајми глас на еден цртан лик во серијата и да добие цело богатство.

 

Коронавирус