петок, 24. септември 2021. Вести денес: 20
home Познати

„Бомба“ наречена Сандра Африка: Исплива жешко видео од јахта (ФОТО)

„Бомба“ наречена Сандра Африка: Исплива жешко видео од јахта (ФОТО)

Пејачката Сандра Африка моментално се наоѓа во Црна Гора, каде објави жешко видео од јахта.

Имено, Сандра играла во костим за капење и мрежен фустан, што го истакна нејзиното извајано тело.

Ова видео предизвика лавина коментари на Инстаграм, а некои од нив беа: „Бомба“, „убава“, „жена што гори“ …

Најнови вести

Коронавирус