недела, 7. март 2021. Вести денес: 14
home Познати

БОМБА: Актерката има 53 години, а кога ги покажа стомачните мускули сите останаа без здив (ФОТО)

БОМБА: Актерката има 53 години, а кога ги покажа стомачните мускули сите останаа без здив (ФОТО)

Таа е жена која на 53 годишна возраст нема проблем да го покаже своето тело на кое може да му позавидат двојно помладите девојки.

Оскаровката Хали Бери на Инстаграм се пофали со својата завидна става и неверојатните стомачни мускули.

Со оваа фотографија популарната актерка покажува дека е подготвена за снимањето на својот нов филм „ Bruised” во кој ќе ја глуми ММА боксерката Џеки.

Хали со оваа фотографија покажа дека иако има 53 години и понатаму изгледа совршено.

-Еден од моите цели беше постигнување на изразени стомачни мускули, денеска  го постигнав тоа. Чувството е неверојатно, напиша Хали под фотографијата.

Најнови вести

Коронавирус