недела, 4. декември 2022. Вести денес: 28
home Познати

Болт ужива во тоа: Секси девојка го триеше својот задник од меѓуножјето на најбрзиот човек на светот (ВИДЕО)

Болт ужива во тоа: Секси девојка го триеше својот задник од меѓуножјето на најбрзиот човек на светот (ВИДЕО)

Најбрзиот човек на светот речиси и да има нова „љубов“ во животот откако се пензионираше од атлетиката.

Усеин Болт се почесто е во центарот на вниманието и тоа не поради спортот, туку поради секс скандалите поврзани со него.

Откако имаше низа видеа во минатото поврзани со него и неговиот бурен љубовен живот, денес речиси не е сменето ништо и истите се повторуваат.

Овој пат се појави видео од Болт и атрактивна девојка која на видеото јасно се гледа како му се доближува со задникот кон него и му меша.

Доказ дека видеото е „жешко“ е потврдата која ја бара Јутјуб за да можете да го гледате.

Најнови вести

Коронавирус