среда, 29. март 2023. Вести денес: 140
home Познати

Боли глава од што е згодна: Дарко Лазиќ ја провозе новата девојка на скутер на вода (ФОТО)

Боли глава од што е згодна: Дарко Лазиќ ја провозе новата девојка на скутер на вода (ФОТО)

Дарко Лазиќ пред два дена допатува во Будва во Црна Гора со својата нова девојка. Заљубените цел ден останеле на Црногорското приморје, па папараците успеале да ги фатат во опуштено, морско издание.

Неговата поранешна сопруга, Ана Севиќ, штом стигнал Дарко, истиот ден отпатувала од Будва, каде престојувала со новото момче, веројатно како не би се сретнала со поранешниот маж и неговата нова девојка.

Дарко со својата нова избраничка уживал на скутер, а во прашање е 19 годишната Марина Гагиќ. Таа во издание за плажа покажа колку е згодна, а нејзиниот задник во танга бикини никого не остави рамнодушен.