понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 83
home Познати

Боксерската легенда знае да ужива: Мејведер на одмор на Бахамите, а кога ќе ги видите неговите три девојки ќе се „онесвестите“

Боксерската легенда знае да ужива: Мејведер на одмор на Бахамите, а кога ќе ги видите неговите три девојки ќе се „онесвестите“

Боксерската легенда Флојд Мејведер е познат по тоа што ги сака парите, но и знае да ужива во животот.

Мејведер реши да замине на одмор на Бахамите, а друштво му прават три девојки.

Американецот се пофали на Инстаграм со фотографија од одморот и од неговата придружба.

Мејведер на снимката седи на работ на базенот, а девојките во бикини пливаат околу него, погледнете.

They talk about it and I really live it. #turksandcaicos

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

Коронавирус